Kısayol Bağlantıları

RESMİ TBMM ANAYASA MAHKEMESİ YARGITAY DANIŞTAY REKABET KURUMU ENERJİ PİYASASI KURUMU TÜRK PATENT AVRUPA PATENT OFİSİ PCT AVRUPA BİRLİĞİ AB ADALET DİVANI ANAYASA İNSAN HAKLARI

Hakkımızda

Büyükünal Hukuk Bürosu, Mart 2003’de Avukat Mehmet Gürcan Büyükünal tarafından uzun yıllara dayalı kamu sektörü ve özel sektör deneyimini takiben kurulmuştur. Büroda, Ticaret Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Avrupa Hukuku, Tahkim Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Vergi Hukuku, Sınaî Mülkiyet Hukuku (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım), Tazminat Hukuku konuları başta olmak üzere “Faaliyetlerimiz” bölümünde de sıralanan hukuksal uzmanlık alanlarında yerli veya yabancı çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren çeşitli büyüklükteki kuruluşlara ve kişilere hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri  sunulmaktadır.

Ayrıca, müvekkillerimizin gereksinimi halinde farklı uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren  yirmiden fazla seçkin hukuk bürosu ile işbirliği içerisinde her türlü hukuksal hizmet sunulabilmektedir. Bu şekilde, müvekkillerimize yalnızca İstanbul değil Ankara, İzmir hatta ülkemizin diğer büyük şehirlerinde de her türlü hukuksal yardım temin edilebilmektedir. Bu bağlamda, Avukat Gürcan Büyükünal’ın eşi ve aynı zamanda fakülteden sınıf arkadaşı Avukat Zümra Büyükünal, annesi Avukat Engin Büyükünal ve rahmetli babası Avukat Güngör Büyükünal’ın kendi uzmanlık alanlarına ilişkin önemli fikrî katkıları da anıp kendilerine teşekkür etmeyi borç biliyoruz.

Büromuzun çalışma ilkeleri, açıklık, samimiyet ve müvekkilin hukuksal sorununu kendi sorunumuz gibi üstlenmektir.

Kısayol Bağlantıları

TED ANKARA KOLEJİ ANKARA HUKUK BATİDER İİE Türkiye Petrolleri Anonim Enerji Bakanlığı ECZACIBAŞI İMED

Güncel Bilgiler

Dolar Alış : TL
Dolar Satış : TL
Euro Alış : TL
Euro Satış : TL